HakkımızdaKurumsal Başlıklı Toplu Sms Platformu.

Hakkımızda

Teknik SMS kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübesiyle ileti gönderimi konusunda geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi yapımızla faaliyet göstermekteyiz.

Teknik SMS

Toplu Sms Platformu

Teknik SMS, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)'dan işletmeci lisansına sahip Bir Telekomünikasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. adına hizmet vermeye yetkilidir.

Günümüzde şirketlerin etkin bir şekilde tanıtım yapması gerekmektedir. Bir çok müşteri verisi farklı farklı mecralarda yer almakta, bunların tek bir merkezden yönetilmesi firmaların daha etkili kampanyalar yapmasını, kampanyalarını kitlelere değil bireylere göre özelleştirebilmesini ve müşterilerinin isteklerini daha doğru analiz etmesini sağlayacaktır. Platformumuzu kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, analiz etmek ve müşteri ilişkilerinde kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

İletişime Geç.

Teknik Altyapı

Yurt içinde tüm operatörlerle ve önde gelen yurt dışı operatörleriyle bağlantı çalışmaları yapmış, bu çerçevede teknik bağlantılarını yedekli olarak kurmuş, karşılıklı doğrudan SES ve SMS hizmetleri için altyapısını kurmuştur.

Çalışan Profili; 28 yaş ortalamasıyla genç, dinamik ve ekip ruhunun önemine inanan işbirliği ve iletişime açık büyük bir aileyiz. Sürekli gelişim ilkesini benimsemiş, donanımlı ve pozitif enerjisiyle çalışan ekibimiz %70 Uzman teknik personelden; %30 İdari ve destek hizmet personelinden oluşmaktadır.

İletişime Geç.

Misyon

M

Misyonumuz, kendine güvenen, merak eden, araştıran, sorgulayan, sorumluluk alabilen, çözüm odaklı, insan haklarına ve farklılıklara saygılı, bir iş ortaklığı sağlamak.

Visyon

V

Sahip olduğumuz en ileri teknolojiye sistemimizde dikkat ettiğimiz en temel konu; çevreye ve insana saygılı, çalışanlarına değer veren, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden takım ruhu içerisinde hizmet vermektir.

Geçmişimiz Teknoer Bilişim - Teknik SMS

G

Teknoer Bilişim , Ağırlıklı olarak Network (Ağ), Güvenlik Kamera Sistemleri , Alarm Sistemleri , Akıllı Tahta Sistemleri , İnteraktif Tv (Akıllı Tv) , İnteraktif zemin , Bilgisayar Bakım - Onarım - Alım - Satım , Firewall Sistemleri , Eğitim Teknolojileri , Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte birçok Yazılım, Otomasyon, Arşivleme, Web Tasarımı, Eğitim Projelerini de başarı ile tamamlamıştır.

Firmamız Hakkında Görüşler

Müşterilerimizden gelen yanıtlarımız sizleride aramızda görmekten memnun oluruz.